Wesela

NiezapomnianeChwile

Będziemy zaszczyceni, jeśli to z nami zechcą Państwo spędzić ten wyjątkowy dzień. Dołożymy wszelkich starań, by żaden szczegół nie był zaniedbany i od profesjonalnej obsługi, poprzez wyśmienite menu, na przyjaznej atmosferze i dodatkowych atrakcjach kończąc. Dzięki temu Państwa goście długo nie zapomną tego wspaniałego wieczoru

Idealne miejsce

Program każdej imprezy przygotowujemy indywidualnie, wedle Państwa życzeń i sugestii. W naszej sali restauracyjnej możemy zorganizować przyjęcie weselne dla maksymalnie 140 osób. Proponujemy Państwu zakwaterowanie dla gości w naszych komfortowych pokojach i apartamentach (dysponujemy 99 miejscami noclegowymi). W prezencie dla Pary Młodej ? nocleg w pokoju Superior.

Czarny Kos znajduje się w gminie Żukowo i jest oddalony zaledwie 12km od Trójmiasta. Komunikacja z aglomeracją jest doskonała, samochodem to zaledwie 20min, W promieniu 15km znajduje się lotnisko Gdańsk Rębiechowo oraz główne Trójmiejskie stacje kolejowe.

Wspaniała kuchnia

Poniżej przedstawiamy propozycję menu na tradycyjne wesele – szczegóły oprawy i menu do indywidualnych ustaleń na miejscu podczas sympatycznej rozmowy z menagerem i Szefem Kuchni. Cena menu zawiera standardową dekorację sali – obrusy, skirtingi, serwetki, zastawę stołową.Jeśli życzą sobie Państwo indywidualną i bogatszą dekorację serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez zespół Czarnego Kosa i naszych zaprzyjaźnionych scenarzystów.

Menu Weselne

 

Galeria

SerdecznieZapraszamy

Jesteśmy do Państwa dyspozycji
tel.: 693 044 005
email: info@czarnykos.pl