Wigilia firmowa

Wigilia firmowa

Serdecznie zapraszamy do organizowania świątecznych spotkań firmowych w Czarnym Kosie. Zapewniamy doskonały catering z naszej restauracji dostosowany do Państwa potrzeb.
Stawiamy na indywidualne podejście, zarówno w zakresie przygotowywanych atrakcji, jak i oferty gastronomicznej. Nasza obszerna, klimatyzowana sala o powierzchni 85 metrów kwadratowych (z możliwością powiększenia do Sali bankietowo / eventowej dla 140 osób) posiada niezbędne wyposażenie, takie jak: rzutnik, nagłośnienie, łącze internetowe, flipchart czy odtwarzacz CD.
Nasi goście mogą również skorzystać z pokoju klubowego, w którym znajduje się stół bilardowy.

IndywidualnePodejście

Polecamy połączyć tego typu wydarzenia z wypoczynkiem w naszym pensjonacie, gdzie okolica sprzyja rekreacji i zażywaniu aktywnego wypoczynku. Dużym atutem Czarnego Kosa jest lokalizacja ? bliskość tras rowerowych i nordic walking, rzeki (spływy kajakowe), jezior oraz Trójmiasta (15 km do gdańskiego lotniska) oraz połączenie profesjonalizmu z kameralną atmosferą prywatności. Naszą ofertę kierujemy zarówno do organizatorów mniejszych imprez, jak i dużych, wieloosobowych konferencji.

Integracja Zespołu

Imprezy integracyjne są obecnie najlepszym sposobem budowania więzi pomiędzy członkami zespołu, co pozytywnie przekłada się na wyniki jego pracy. Czarny Kos oferuje szeroki wachlarz możliwości zorganizowania czasu wolnego, a także zajęć z zakresu teambuilding.

Naszym gościom oferujemy również atrakcje dodatkowe, takie jak:

Wieczór z DJ-em,
Degustacja win,
Kapela kaszubska, Warsztaty serowarskie,
Pakiety masażu i SPA,
Sala gier ? bilard, rzutki, pingpong, playstation, piłkarzyki,
Sala bankietowa,
Bar z tarasem,
Naszej ofercie dla firm zaufały już takie marki jak: PERI, BP, GPEC, ERGO Hestia, Vectra, Rockfin, Unilever czy Hoop.