Oferta dla firm

Ofertadla firm

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej sali konferencyjnej, w której mogą odbywać się wszelkiego rodzaju szkolenia, konferencje, warsztaty, wykłady czy imprezy integracyjne.

Stawiamy na indywidualne podejście, zarówno w zakresie przygotowywanych atrakcji, jak i oferty gastronomicznej. Nasza obszerna, klimatyzowana sala o powierzchni 85 metrów kwadratowych (z możliwością powiększenia do Sali bankietowo / eventowej dla 140 osób) posiada niezbędne wyposażenie, takie jak: rzutnik, nagłośnienie, łącze internetowe, flipchart.

Indywidualnepodejście

Polecamy połączyć tego typu wydarzenia z wypoczynkiem w naszym pensjonacie, gdzie okolica sprzyja rekreacji i zażywaniu aktywnego wypoczynku. Dużym atutem Czarnego Kosa jest lokalizacja – bliskość tras rowerowych i nordic walking, rzeki (spływy kajakowe), jezior oraz Trójmiasta (15 km do gdańskiego lotniska) oraz połączenie profesjonalizmu z kameralną atmosferą prywatności. Naszą ofertę kierujemy zarówno do organizatorów mniejszych imprez, jak i dużych, wieloosobowych konferencji.

Imprezyfirmowe

Imprezy integracyjne są obecnie najlepszym sposobem budowania więzi pomiędzy członkami zespołu, co pozytywnie przekłada się na wyniki jego pracy. Czarny Kos oferuje szeroki wachlarz możliwości zorganizowania czasu wolnego, a także zajęć z zakresu teambuilding.

Oferujemy Państwu duży teren z atrakcjami – kortem tenisowym, polem do koszykówki, salą bilardową, sauną czy możliwością wypożyczenia rowerów. Chętnie zorganizujemy dla Państwa spływ kajakowy, marsz nordic walking z instruktorem, przejazd drezynami po nieczynnych torach kolejowych, paintball, kulig lub przejazd wozem drabiniastym. Poszukującym wyciszenia proponujemy jogę, masaże relaksacyjne i pakiety SPA. Organizujemy biesiady przy ognisku, także w towarzystwie zespołu kaszubskiego.

Naszym gościom oferujemy również atrakcje dodatkowe, takie jak:

  • Wieczór z DJ-em,
  • Biesiada grillowa,
  • Degustacja win,
  • Integracyjne gry plenerowe,
  • Kapela kaszubska, Warsztaty serowarskie,
  • Pakiety masażu i SPA,
  • Sala gier – bilard, rzutki, pingpong, playstation, piłkarzyki,
  • Sala bankietowa,
  • Bar z tarasem,

Naszej ofercie dla firm zaufały już takie marki jak: PERI, BP, GPEC, ERGO Hestia, Vectra, Rockfin, Unilever czy Hoop.