Lokalne produktyw najlepszym wydaniu

Czarny Kos, to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Kaszub, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, gdzie odczujecie Państwo przyjazną, rodzinną atmosferę, oraz życzliwy personel, który w każdej sytuacji służy pomocą . U nas nie tylko, odpoczniesz w ciszy i spokoju, ale przede wszystkim zasmakujesz wyjątkowych potraw, które nasz szef kuchni przygotowuje z lokalnych produktów , przeplatając tradycyjną kuchnię z nowoczesnością .

Dysponujemy również, dwoma salami dzięki czemu z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wesele do 140 osób, jaki również pozostałe uroczystości takie jak chrzciny, urodziny, komunię itd. Dużym atutem przy organizacji tego rodzaju wydarzeń, jest fakt, że dysponujemy noclegami dla 99 osób.

Bar pośród natury

Naszym gościom proponujemy relaks w przytulnym barze z dużym tarasem i widokiem na staw i ogród. Oferujemy szeroki asortyment napojów alkoholowych i bezalkoholowych, soki ze świeżych owoców, koktajle dla dzieci, przekąski, miły nastrój. W sąsiedztwie baru znajduje się dziupla z zabawkami ? pokój zabaw przygotowany specjalnie dla najmłodszych gości. W czarnym kosie serwujemy również dania bezglutenowe.

Carpaccio di manzo (czyli wołowe)

 to tradycyjna włoska przystawka. Występuje w formie bardzo cienkich plastrów surowego mięsa wołowego, które układa się na płasko na talerzu.

Mini Torcik Pavlova

Pavlova w wersji mini. Pyszna, chrupiąca beza z zewnątrz, a w środku miękka bezowa pianka. Beza pokryta jest bitą śmietaną, świeżymi truskawkami i sosem truskawkowym. Pyszny, lekki, słodki i rozpływający się w ustach deser.