Sala Bankietowa

   Wesela, Chrzciny, Komunie, Urodziny i wiele innych uroczystości w Czarnym Kosie, to niezapomniane chwile, które zatrzymają się w Państwa Pamięci na wiele wspaniałych lat jako cudowne wspomnienia świetnie zorganizowanego przyjęcia. Dopilnujemy, aby Państwa czas spędzony w naszej Sali, był jednym z najmilej wspominanych chwil w Państwa życiu. 

   Oprócz nie zapomnianej zabawy mogą Państwo skorzystać z naszej oferty pokoi gościnnych dostępnych nad salą bankietową, a to idealne rozwiązanie dla gości z dalszych regionów, dla których powrót do domu tuż po zabawie był by dość kłopotliwy. 

   Serdecznie zapraszamy. 

Sala Konferencyjna

Spotkania biznesowe, Konferencje czy Szkolenia w Czarnym Kosie to świetny wybór. W czasie przerwy w biznesowym spotkaniu można skorzystać z naszej restauracji, która znajduje się tuż obok sali, w której będą Państwo uczestniczyć w wydarzeniu.

Klimatyzowana i bardzo dobrze doświetlona sala, będzie idealnym miejscem np. na szkolenia pracowników, dzięki zamontowanemu i rzutnikowi, oczywiście do Państwa dyspozycji, na czas spotkania.

Duża grupa? To dla nas nie problem. Nasza sala pomieści około 140 osób. 

Zapraszamy Serdecznie do kontaktu.

Sala dla Ciebie

Masz pomysł na imprezę? Szukasz sali, na jakąś specjalną uroczystość, a może chcesz pobawić się w gronie najbliższych, ale nie wiesz gdzie pomieścić wszystkich swoich przyjaciół? Nasz Sala, to wymarzone miejsce na takie właśnie okazje. Możliwość podzielenia sali jest dodatkowym atutem. Dzięki takiej możliwości, mogą odbywać się dwa spotkania jednocześnie. 

Jeżeli masz jakiś pomysł na szaloną imprezę lub spokojne spotkanie w szerszym gronie, skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Serdecznie zapraszamy.